• Новини
 • Дистанційне навчання
 • Інформація про заклад
 • Прозорість та відкритість навчального закладу
 • Освітній процес
 • Правила прийому до закладу
 • Предметні методичні комісії вчителів
 • Атестація педагогічних працівників
 • Галерея
 • Військово-патріотична робота
 • Наші традиції
 • ЗНО 2021
 • Безпека життєдіяльності під час канікул
 • Виховна робота в школі
 • Правила поведінки здобувачів освіти
 • Кадровий склад ЗЗСО
 • Запобігання і протидія булінгу
 • Психологічна служба
 • Бібліотека
 • Форум
 • Корисні посилання
 • Календар
 • Вакантні посади
 • Форма зворотнього зв'язкКорисні посилання для вчителів, учнів та батьків на ресурси в мережі Інтернет. Ми поповнюємо цей список тільки найкращими сайтами
Міністерство освіти і науки України:http://www.mon.gov.ua

Вікіпедія - вільна енциклопедія:http://uk.wikipedia.org
Безпека дітей в Інтернет:http://www.onlandia.org.ua
Онлайн карти світу:http://maps.google.com
Музеї України: фото, статті:http://prostir.museumhttp://
www.voipopp.vn.ua/index.php

Загальні знанняhttp://www.ukrtvory.com.ua- бібліотека школяра.

http://freelib.in.ua/publ/8- підручники, навчальні посібники з української мови, української та зарубіжної літератури, історії України.

http://www.ukrlit.vn.ua- сайт з біографіями авторів, скороченими творами, статтями, планами уроків з української та зарубіжної літератури.

Українська літератураhttp://www.ukrlib.com.ua- бібліотека української літератури.

Зарубіжна літератураhttp://www.ae-lib.org.ua/index.htm- бібліотека світової літератури. Оригінали та переклади.

http://www.chtyvo.org.ua- Е-бібліотека «Чтиво», книгозбірня україномовної літератури

Англійська моваhttp://www.busuu.com- сайт для вивчення іноземних мов.

http://english-grammar.com.ua- граматика англійської мови онлайн.

Освіта-UAhttp://osvita-ua.netНовини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.Освіта в Україніhttp://www.ednu.kiev.uaУкраїнські організації, пов'язані з освітою. Вищі та середні навчальні заклади. Освіта за кордоном, гранти. Преса. Виставки та семінари. Дистанційне навчання.

Освітній портал - освіта в Україні, освіта за кордономhttp://www.osvita.org.uaДовідник ВНЗ України. Зовнішнє тестування. Абітурієнту. Новини освіти та науки України та закордону. Каталог освітніх сайтів. Форум. Реферати, курсові, дипломні. Освіта за кордоном.

Освіта в Україні на Parta.ua

http://www.parta.com.ua/ukr/dpa

Освітній портал.Все про освіту: довідник абітурієнта, курсове навчання, каталог репетиторів, реферати і багато іншого для школярів, студентів та їх батьків. Посібники з Державної підсумкової атестації (ДПА) 2011 року.

Шкільний портал "Острів знань"http://ostriv.in.uaКомплексна інформацЧинні навчальні програми, методичні документи. Деякі окремі аспекти навчання. Плани роботи шкіл, атестаціяія про навчання і дозвілля. . Сценарії проведення свят, вікторин. Зарубіжний досвід. Обмін педагогічним досвідом, обговорення, поради, точки зору. Про історію освіти, навчання та видатних педагогів. Питання ліцензування освітньої діяльності в Україні. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Огляди українських педагогічних видань, дайджести, публікації.Вчитель вчителю, учням та батькамhttp://teacher.at.uaНакази, листи, рекомендації. Поради та рекомендації для вчителів та батьків. Поради психолога.

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

Портфоліо вчителяhttp://aura.at.uaІнформація для вчителя початкової школи.Супер класhttp://myclass.at.uaСайт вчителя початкових класів школи №118 міста Кривий Ріг. Скарбничка вчителя. Законодавство. На допомогу вчителю. Психологічні тести для дітей. Робота з батьками. Молодому вчителю. Навчальні програми. Виховна робота. Методичний порадник. Матеріали до уроку. Українська мова. Правова iнформацiя.

ВЧИТЕЛЯМ – ПРЕДМЕТНИКАМ

UROKI.NEThttp://www.uroki.netВсе для вчителя: поурочне і тематичне планування, відкриті уроки, сценарії шкільних свят, методичні розробки, конспекти уроків, підручники, лабораторні, контрольні роботи і безліч інших матеріалів для вчителів - предметників, матеріали для педагогів-організаторів, шкільних психологів, завучів, класних керівників і директорів шкіл, ліцеїв, гімназій.Інформація педагогуhttp://ped-inform.org.uaНовини освіти і науки України. Зовнішнє оцінювання (ЗНО). Нормативно-правові документи. Виховна робота. Вчителям - предметникам.

Математика в школі

Математика для школиhttp://www.formula.com.uaЦікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв'язки задач з елементарної математики, збірки прикладів.Творчий вчитель математикиhttp://yrok.com.uaСайт вчителів математики Кривого Рогу: цікаві розробки уроків, рекомендації та методичні матеріали щодо використання сучасних інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання, роботи з обдарованими школярами, методичні розробки підвищення якості математичної освіти, математичної компетентності учнів. Фізика в школіСайт вчителів Україниhttp://fizika.net.uaМатеріали для роботи вчителів фізики: методики, новини, бібліотека для учнів та вчителів, програми, уроки фізики.Шкільна фізикаhttp://sp.bdpu.orgТеорія, задачі, тести, демонстрації, лабораторні роботи, методика навчання.

Для вчителя хімії та біології

Український біологічний сайтhttp://www.biology.org.uaВисвітлення сучасного стану біологічної науки та освіти в Україні.Все для учителя биологииhttp://bio.1september.ruЕлектронна версія газети «Біологія». Матеріали для вчителів: «Я йду на урок біології».Для вчителя хімії та біологіїhttp://www.uroki.net/docxim.htmРозробки уроків, календарні, тематичні, поурочні плани, розробки уроків для вчителя хімії та біології в школі.

Географія в школі

Географія в школіhttp://geosite.com.uaГеографія в школі на «Географічному порталі»: програми, поурочне планування, розробки уроків, електронні уроки, практичні роботи, нетрадиційні уроки, задачі, література, довідкові матеріали.

Українська мова та література

Українська мова і літератураhttp://ridnamova.ck.uaСайт для учителів української мови і літератури. Українська мова. Українська література. Зарубіжна література. Позакласна робота. На допомогу учням.Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченкаhttp://ippo.org.uaІнформація для учителів - предметників на інформаційно-методичному сайті: методичні рекомендації, дидактичний матеріал, цікавий досвід.Українська мова і література в школіhttp://www.ukr-in-school.edu-ua.netЕлектронна версія науково-методичного журналу.

Іноземна мова

Вивчення німецької мовиhttp://www.daad.org.ua/ukr/2.5.7.htmlЛінки до теми "Вивчення англійської мови".

Інформатика

Світ ПК. Учитель-учителюhttp://www.svit-pk.cpto1.vn.ua/Інформаційно - освітній портал на допомогу вчителю інформатики: плани-конспекти з інформатики, цікаві статті, інструкції, програми.Інформатика в школіhttp://informatik.at.uaІнформація про програмне забезпечення, яке можна використати на уроках інформатики. Цікаві та необхідні матеріали для вчителів інформатики. Плани-конспектів уроків інформатики

Уроки образотворчого мистецтва та праці в школі

Слово вчителяhttp://konserg.ucoz.uaЦей сайт cтворено для поширення власного досвіду, для спілкування, обміну ідеями тощо. Розробки поурочних планів, виховних годин, комп'ютерних програм, тестів. Вчителям інформатики, образотворчого мистецтва.Трудове навчанняhttp://trudove.org.uaСайт для учителів трудового навчання та обслуговуючої праці. Сучасні технології. Радіоелектроніка. Декоративне мистецтво.

Для вчителів

Єдине освітнє інформаційне вікно України

www.osvita.com

Український центр оцінювання якості освіти

http://www.testportal.gov.ua/

Для учнів

Міжнародний математичний конкурс КЕНГУРУ

http://www.kangaroo.com.ua/

«Колосок». Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс для учнів 2-10 класів

http://www.kolosok.lviv.ua/

Мала академія наук України

http://man.gov.ua/

Вікіпедія

http://ru.wikipedia.org/wiki

Тести з предмету "Захист Вітчизни"

http://www.varlakov.at.ua/tests/2

Сайт, присвячений безпеці дітей в Інтернеті

http://onlandia.org.ua/ukr/default.aspx

Безпека для малих та дорослих

http://www.babybezpeka.org.ua/

Бібліотека світової літератури

http://www.ae-lib.org.ua/

Проект «Українська казка»

http://www.kazka.in.ua/

Всеукраїнський конкурс «Левеня»

http://levenia.com.ua/

Кiлькiсть переглядiв: 72

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.