2019-2020 навчальний рік

Учасники П етапу Всеукраїнських олімпіад вибороли 15 призових місць з

10 -и предметів, серед них:

ІІ місце - з історії Марук Оксана - 10 клас;

з фізики Шабага Оксана – 10 клас;

з правознавства Мулик Леся - 11клас;

з біології Шевага Олеся – 9 клас;

ІІІ місце – з української мови Марук Оксана - 10 клас

Марук Надія - 8 клас

Шевага Олеся – 9 клас

Мулик Леся – 11 клас

з математики Матковська Вероніка – 7 клас

з фізики Зеркевич Дмитро – 8 клас

Копитко Богдан – 7 клас

з географії Марук Оксана - 10 клас;

з хімії Шабага Оксана – 10 клас;

з екології Шабага Оксана – 10 клас;

з трудового навчання Шевага Віталій – 9 клас.

В особистій першості серед учнів учениця 10 класуШабага Оксана – призер із 3 предметів.

Три призери підготувала Рутка Г.М., по два призери підготували відповідно Тимікевич М.П.,Чучман М.В., Гутів Н.В., Андрухів М.П., по одному призеру підготували учителі: Стефанюк Г.В., Ладухін О.І., Рутка І.І., Шевага Л.М..

ІІ. Про участь учнів у ІІ етапі Всеукраїнських конкурсів.

1) У XVІІ Міжнародному конкурсі ім. П.Яцика

Мулик Леся - 11 клас зайняла ІІ місце.

Вчитель – Чучман М.В.

2) У X Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка

І місце - Мулик Леся 11 клас

Вчитель – Чучман М.В.

ІІ місце - Марук Надія 8 клас

Вчитель – Тимікевич М.П.

ІІ місце – Матковська Вероніка 7 клас

Вчитель – Грицак Г.Д.

ІІІ. Підсумки успішності за рік

Учні з високим рівнем навчальних досягнень

11 клас – Мулик Леся

10 клас – Марук Оксана

Шабага Оксана

9 клас - Мороз Надія

Шевага Олеся

8 клас – Зеркевич Дмитро

Марук Надія

7 клас – Матковська Вероніка

Копитко Богдан

6 клас – -

5 клас – Білоус Заріна

Дербах Надія

4 клас – Рибіцька Діана

Чучман Юлія

3 клас – Боднар Катерина

Франчук Олександра

Тобто 15 учнів засвоїли навчальний матеріал на високому рівні.

ВИПУСКНИКИ ШКОЛИ – НАУКОВЦІ

Вакалюк Любомир Мирославович народився 6 травня 1953 року вс. Гарасимів в сім'ї вчителів Мирослава Дмитровича та Лідії Сергіївни Вака-люків. Навчався в Гарасимівськііі восьмирічній школі, а середню освіту здобув в Обертинській середній школі в 1970 році. Після закінчення школи вступив до Івано-Франківською медичною інституту, який закінчив у 1976 році. Працював акушером-гінекологом на Рівненщині, навчався в клінічній орди­натурі в Івано-Франківському медінституті (аспірант). В 1986 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук по темі "Мікроциркулярне русло маткової груби в нормі і при трубній вагітності". З 1990 року доцент кафедри акушерства і гінекології Івано-Франківської ме­дичної академії, а з 2003 року працює деканом факультету післядипломної освіти лікарів Івано-Франківського медичного університету. Автор понад 50 наукових праць, монографій.

Козубаш Марія Василівна народилася в 1942 році в с. Гарасимів. Успішно закінчила Гарасимівську восьмирічну школу, а середню освіту здо­була в Городенківській середній школі. Навчалась на фізико-математичному факультеті Чернівецького державного університету ім. Ю.Федьковича, кан­дидат фізико-математичних наук, доцент фізико-математичного факультету Донецького національного університету. Автор численних публікацій та на­укових досліджень.

Комарніцький Володимир Васильович народився 26 липня 1980 року в родині вчителів Марії Іванівни та Василя Миколайовича Комарніцьких. В 1997 р. закінчив із золотою медаллю Гарасимівську середню школу і вступив на фізико-математичний факультет Чернівецького державного університету імені Ю. Федьковича, який успішно закінчив у 2002 році. В цьому ж році стає аспірантом Празького технічного університету. Працює над кандидат­ською дисертацією з фізичної електроніки і в 2006 році захищає її англій­ською мовою. Кандидат фізико-математичних наук Празького технічного університету, учасник багатьох Європейських наукових конференцій в галузі фізичної електроніки. Автор кількох наукових праць.

Стефанюк Галина Василівна народилася 26 травня 1971 року в с. Га­расимів. Закінчила Гарасимівську восьмирічну школу в 1986 році. В цьому ж році вступила до Косівського технікуму художньо-прикладного мистецтва, який закінчила в 1990 році. Працювала вчителем образотворчого мистецтва в Гарасимівській середній школі, а згодом - вчителем історії. В 1993 році вступила на історичний факультет Прикарпатського університету ім.В. Стефаника. Після закінчення стає асистентом кафедри історіографії і джерело­знавства вищезгаданого факультету.В 2003 році захистила дисертацію на здобуття науковою ступеня кандидата історичних наук по темі "Шкільни­цтво на західноукраїнських землях в період окупації". В 2004 р. присвоєно вчене звання доцент. Працює над докторською дисертацією. Ангор багатьох наукових праць, часто бере участь у Всеукраїнських наукових конференціях.

Шсвага Володимир Миколайович народився 4 травня 1939 року в с. Гарасимів. Навчався в Гарасимівській восьмирічній школі, середню освіту здобув в Обертинській середній школі. В 1955 році стає студентом Станіс-лавського медичного інституту, який успішно закінчує в 1961 році. З 1964 по 1965 рік працює головним лікарем Обертинської лікарні, а згодом перехо­дить на роботу до Львівської обласної лікарні. В 1966 році його призначають головним нейрохірургом Львівського обласного відділу охорони здоров'я. В 1971 році захищає кандидатську дисертацію по темі "Макро- і мікроелемен­ти крові і спинномозкової рідини у хворих з пухлинами головного мозку". В 1981 році захищає дисертацію на здобуття вченого ступеня доктора медич­них наук по темі "Гомеостаз мінеральних речовин і вітамінів при набряку-набубнявінні головного мозку". В 1989 році йому присвоєно почесне звання професора, а в 1994 році обраний академіком Академії наук технологічної кібернетики України. Автор 232 наукових праць, посібників, словників та монографій.

Кiлькiсть переглядiв: 272

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.